قوانین و مقررات

آیین نامه انضباطی آکادمی زبان طنان

 

ضمن خوش آمد گویی به آکادمی زبان های خارجی طنّـان و با آرزوی فراگیری هرچه سریع تر مهارت زبان‌های خارجی توجه شما عزیزان را به نکات زیر جلب می‌نماییم.

 

۱- به همراه داشتن کارت زبان آموزی الزامی است.
۲- تعداد جلسات مجاز برای غیبت(موجّه) ۳ جلسه، پنجشنبه و جمعه ها فقط ۲ جلسه می باشد.
* در صورت ازدیاد جلسات غیبت موسسه حق جلوگیری از شرکت در جلسه آزمون پایان ترم را خواهد داشت *
۳- زبان آموز موظف است حداکثر ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس در موسسه حضور داشته باشد و بعد از اتمام کلاس سریعأ موسسه را ترک نماید.
۴- بعد از اتمام کلاس در داخل راهروها تجمع نگردد.
۵- به هیچ وجه جلوی درب ورودی موسسه تجمع نگردد.
۶- طبق دستور اکید مراجع انتظامی، این موسسه موظف است از ارائه خدمات آموزشی و اداری به آن دسته از زبان آموزانی که دارای پوشش مغایر با شئونات اسلامی می باشند، خودداری کرده و همچنین از ورود چنین افرادی به موسسه جلوگیری نماید. هزینه دوره زبان آموز اخراجی غیر قابل برگشت می باشد.
۷- زبان آموز مجاز به اخذ حداکثر یک ترم متوالی مرخصی تحصیلی (به شرط قبولی در ترم قبل) می باشد. در غیر اینصورت ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح می باشد.
۸- زبان آموز موظف است در روز و ساعت مشخص شده برای آزمون پایان ترم حضور داشته باشد. زبان آموز به دلایلی که برای آموزش مورد تایید باشد. می تواند با هماهنگی واحد آموزش برای امتحان تاخیری با پرداخت هزینه آزمون مجدد اقدام نماید در غیر اینصورت عدم حضور در آزمون به منزله صفرتلقی می گردد.
۹- تاخیر بیش از ۳ جلسه موجب کسر نمره در آزمون نهایی خواهد شد (و به منزله یک جلسه غیبت به حساب می آید).
۱۰- اطلاع رسانی موسسه به هر عنوان با زبان آموزان از طریق برد اطلاع رسانی، وب‌سایت، پیامک وکانال صورت می پذیرد خواهشمند است در این خصوص دقت لازم را به عمل آورید.
۱۱- استفاده از هرگونه مواد خوراکی اعم از (بستنی، نوشیدنی، شیرینی و …) در محیط کلاس در زمان تدریس ممنوع می باشد.
۱۲- داشتن همراه به عنوان میهمان در کلاس ممنوع می باشد و درصورت درخواست زبان آموز باید با مدیریت هماهنگ شده و اجازه گرفته شود.
۱۳- انتخاب استاد در ساعت ها و سطوح مختلف به عهده واحد آموزش موسسه می باشد و در صورت درخواست کتبی اکثر زبان آموزان بنا به صلاحدید موسسه همکاری لازم صورت می پذیرد.
۱۴- استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.
۱۵- به علت مهارتی بودن دوره ها، درخواست گواهی سطح، دارای شرایطی می باشد که زبان آموز در هنگام درخواست، تابع آن قوانین می باشد.
۱۶- عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان با پارک اتومبیل مقابل منزل ایشان و یا مکان‌های پارک ممنوع (در صورت بروز هرگونه مشکل، موسسه هیچ گونه مسئولیتی ندارد)
۱۷- زبان آموز موظف است در طول دوره ضمن رعایت نظم حضور در کلاس در برخورد با مدرسین و مشاورین آموزش ادب و احترام را حفظ نماید در غیر این صورت از حضور زبان آموز در دوره جلوگیری بعمل خواهد آمد.
۱۸- در پایان دوره مکالمه مهارتی هر زبان، زبان آموز موظف به شرکت در آزمون جامع جهت دریافت گواهینامه پایان دوره می باشد در غیر این صورت ارائه مدرک پایان دوره مقدور نمی باشد.
۱۹- در صورت نیاز زبان آموز به کلاس خصوصی، باید با واحد آموزش هماهنگ نماید و از ارتباط مستقیم با مدرس خودداری نماید در غیر این صورت هنگام بروز مشکل موسسه هیچ گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد(این موضوع شرط شد).
۲۰- موسسه در خصوص هرگونه ارتباط خارج از ضوابط درسی زبان آموز با مدرسان و هرگونه روابط شخصی خارج از موسسه با سایر زبان آموزان مسئولیتی ندارد و عواقب آن به عهده شخص زبان آموز می‌باشد.

 

 

۱- موسسه از ثبت نام افراد زیر ۴ سال معذور می باشد.
۲- در زمان ثبت نام ارائه کپی کارت ملی زبان آموز جهت درج در پرونده زبان آموز الزامی می باشد.
۳- زبان آموز موظف است قبوض ثبت نام را تا پایان ترم نگهداری نماید.
۴- شرط ارتقاء به سطح بالاتر کسب حداقل نمره ۷۰ از ۱۰۰ می باشد.
۵- تشکیل کلاس منوط به حد نصاب رسیدن آن ۸ نفر و ظرفیت کلاسها ۱۴ نفر است.
۶- زبان آموز موظف است جهت ثبت نام در ترم آینده در تاریخ مشخص شده از طرف موسسه که جلسات ۱۵الی ۲۰ ام هر ترم می باشد برای ثبت نام اقدام نماید.در صورت مراجعه پس از اتمام تاریخ ثبت نام و تکمیل ظرفیت کلاس در زمان درخواست شده ، موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال تکمیل ظرفیت کلاسها در زمان های درخواستی نخواهدداشت.
۷- بعد از ثبت نام قطعی و تشکیل کلاس، تغییر روز و ساعت کلاس امکان پذیر نمی باشد.
۸- محل تشکیل کلاس ها، ساختمان های موسسه می باشد که هنگام تشکیل کلاس توسط مسئول ثبت نام مربوطه به شما اطلاع رسانی می شود.
۹- زبان آموز می تواند در صورت عدم کسب نمره جهت ارتقاء به سطح بعدی با پرداخت ۵۰ درصد هزینه دوره سطح قبل، آن سطح را مجددا بگذراند.

 

 

۱- هزینه دوره بعد از ثبت نام فقط با شرایط ذیل قابل استرداد می باشد.
الف) در صورت انصراف مهارت آموز حداکثر ۴۸ ساعت قبل از شروع کلاس، با کسر ۲۰ درصد از کل هزینه دوره، مابقی هزینه پس از تایید مدیریت مسترد می گردد.
ب) کمتر از ۴۸ ساعت یعنی یک روز قبل از شروع کلاس با کسر ۵۰ درصد از کل هزینه دوره مابقی هزینه دوره استرداد می گردد.
ج) حداکثر یک جلسه بعد از شروع کلاس ۷۰ درصد از کل هزینه دوره کسر و مابقی استرداد می گردد.
بعد از انقضای موعد مقرر به هیچ یک از تقاضاهای انصراف ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲- استرداد هزینه دوره ثبت نامی کلاسهای تخصصی و کلاسهای فشرده و زبان های غیر انگلیسی به علت حد نصابی بودن، چنانچه دوره از طرف موسسه ظرف مدت ۳۵ روز از تاریخ ثبت نام تشکیل نگردد کل هزینه دوره استرداد خواهد شد.در صورت انصراف مهارت آموز بعد از ثبت نام در طول ۳۵ روز با کسر۴۰ درصد از کل هزینه دوره صورت می پذیرد.
۳- به علت مجزا بودن مبلغ قبض ثبت نام و تعیین سطح ، مبلغ تعیین سطح به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.
۴- استرداد هزینه دوره با توجه به ثبت نام قطعی ترم جدید قبل از اعلام نتیجه، در صورت مردود شدن کل هزینه قابل استرداد می باشد.
۵- زمان استرداد هزینه دوره با توجه به قانون استرداد یک هفته بعد از اعلام زبان آموز و تایید مدیریت می باشد.
* جهت استرداد وجه، داشتن قبض ثبت نام، کارت زبان آموزی و کتاب استفاده نشده الزامی است.
* والدین وزبان آموزانی که تقاظای تقسیط شهریه را دارند می بایست چک معتبر ارائه و قبل از جلسه ۱۲ تسویه نمایند.